Definicja Chartreuse Żółty. Czym jest francuski likier korzenno-ziołowy, sporządzony poprzez.

chartreuse żółty co to jest

Czy przydatne?

Definicja Żółty Chartreuse

Co to znaczy CHARTREUSE ŻÓŁTY: objętość alkoholu 40%, słynny francuski likier korzenno-ziołowy, sporządzony poprzez zakonników w klasztorze La Grande Chartreuse w XVII wieku

Definicja Curacao Blue:
Co to jest objętość alkoholu 24-26%, holenderski likier z ekipy curacao zabarwiany na niebiesko, otrzymywany ze słodkich i gorzkich skórek pomarańczy z wysp Curacao chartreuse żółty.
Definicja Creme De Cacao White:
Co to jest objętość alkoholu 24-28%, likier kakaowy, otrzymywany z bezbarwnego destylatu z nalewu na zmielone ziarna kakaowca i aromatyzowany ekstraktem waniliowym, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l chartreuse żółty.
Definicja Calvados (Apple Brandy):
Co to jest objętość alkoholu 40-45%, w najwyższym stopniu znana brandy jabłkowa, ta francuska wytrawna wódka jest destylatem cydru jabłkowego chartreuse żółty.
Definicja Creme De Framboise:
Co to jest objętość alkoholu 15-20%, Francuski likier z truskawek, otrzymywany z nalewu na truskawki, zawiera przynajmniej 250 g cukru/l chartreuse żółty.
Definicja Crusta:
Co to jest rodowodzie hiszpańskim. Jako pierwsza sporządziła ten cocktail w 1880 r. pewna Hiszpanka - Santina, właścicielka sławnej hiszpańskiej kawiarni w Nowym Orleanie, jako BRANDY CRUSTĘ w dzisiejszej chartreuse żółty.

Czym jest Chartreuse żółty znaczenie w Słownik definicji na C .

  • Dodano:
  • Autor: