Definicja BENEDICTINE. Czym jest Francuski likier ziołowo-korzenny, sporządzony poprzez.

benedictine co to jest

Czy przydatne?

Definicja Benedictine

Co to znaczy BENEDICTINE: objętość alkoholu 40, Francuski likier ziołowo-korzenny, sporządzony poprzez benedyktyńskich mnichów XVI wieku, złożona jest z 40 ziół i korzeni

Definicja Blue Blazer:
Co to jest drugiej połowie XIX w. w San Francisco. Sporządził go tam po raz pierwszy sławny bartender Jerry Thomas, który słynął ze szczególnej zręczności i pomysłowości, a w trakcie małego "show", do benedictine co to jest.
Definicja Brandy:
Co to jest objętość alkoholu 38-43%, hol. brandevijn, ta wytrawna wódka jest destylatem lekkiego białego wina gronowego i poddana procesowi leżakowania w dębowych beczkach benedictine definicja.
Definicja Bishop:
Co to jest popularnego, łagodnego long drinka pochodzi z języka angielskiego i znaczy "biskup". Napój ten przygotowywany jest z mieszanki czerwonych win wytrawnych, od których koloru przejął swą nazwę benedictine co znaczy.
Definicja Bloody Mary:
Co to jest Fernarda Petiota - Francuza z pochodzenia, który rozmiłowany w robieniu drinków wyruszył do Ameryki, wraz ze własną wykreowaną w latach 20. miksturą. Jego słynna po dziś dzień Krwawa Mańka składała benedictine słownik.
Definicja Becherovka:
Co to jest 38%, likier ziołowy z Czech. Wytwarzany jest od 1807 roku w Karlovych Varach. Nazwa likieru pochodzi od nazwiska lekarza Jana Bechera, który opracował recepturę i produkował likier jako specyfik benedictine znaczenie.

Czym jest Benedictine znaczenie w Słownik definicji na B .

  • Dodano:
  • Autor: