Kim jest Czechow Antoni twórczość. Kto to jest Pochodził ze średnio zamożnej rodziny. Zawsze.

Kim był Czechow Antoni co co to jest

Czy przydatne?

Biografia Czechow Antoni

Kim był Czechow Antoni: 1860-1904 Rosyjski poeta, mistrz krótkiego opowiadania. Pochodził ze średnio zamożnej rodziny. Zawsze fascynował go teatr – w czasach szkolnych robił sobie charakteryzację po to, aby wejść na spektakle, na które nie wpuszczano młodzieży szkolnej. Odpowiednio z rodzinną tradycją studiował medycynę. Zanim jego utwory zyskały uznanie, utrzymywał się z praktyki lekarskiej, jednakże to zajęcie nie dawało mu satysfakcji. W 1890 Czechow wyjechał na wyspę Sachalin, miejsce zsyłki więźniów, co zaowocowało reportażową relacją Sachalin (1895). Debiutował jeszcze w trakcie studiów satyrycznymi utworami zgon urzędnika (1883), Kameleon (1884). Dramatyczna przypadek bohaterów Czechowa nie wynika z niekorzystnego obrotu wydarzeń– jej powodem jest monotonia codzienności, brak żadnych perspektyw na poprawę sytuacji, wynikający po części z niezdolności postaci do działania. Główne utwory, gdzie można znaleźć przedmioty komiczne, tragiczne i liryczne, to jednoaktówka Płatonow (1881), Mewa (1896), Wujaszek Wania (1897), Trzy siostry (1901), Wiśniowy sad (1904)
Definicja Cervantes Saavedra Miquel De:
Co to jest Hiszpański poeta, artysta nowożytnej powieści hiszpańskiej. Pochodził ze zubożałej, szanowanej rodziny szlacheckiej. W czasach szkolnych rozpoczął pisać poezje, które zyskały takie uznanie legata czechow antoni.
Definicja Conrad Joseph:
Co to jest Korzeniowski Nałęcz Józef Teodor Anglojęzyczny poeta polskiego pochodzenia, którego twórczość jest zaliczana do klasyki literatury światowej. Syn romantycznego poety i patrioty, powstańca czechow antoni.
Definicja Cortázar Julio:
Co to jest Argentyński współczesny poeta i eseista. Dzieciństwo i młodość spędził w Argentynie, pracował jako nauczyciel i tłumacz. W 1951 wyjechał na stypendium do Paryża i osiadł tam na stałe. Pracował między czechow antoni.
Definicja Camus Albert:
Co to jest Współczesny francuski powieściopisarz, dramaturg, eseista, dziennikarz, reżyser teatralny, laureat literackiej Nagrody Nobla z 1957. Camus pochodził z bardzo ubogiej rodziny – jego tata był czechow antoni.
Definicja Capote Truman:
Co to jest Truman Streckfus Persons Współczesny amerykański dramatopisarz i prozaik.Urodził się i wychował na Południu Stanów Zjednoczonych,co wywarło piętno na jego twórczości. Po ukończeniu szkoły średniej czechow antoni.

Autor i pisarz Czechow Antoni co zrobił w Biografia pisarzy C .

  • Dodano:
  • Autor: